Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cateva Bancuri...

In jos

Cateva Bancuri... Empty Cateva Bancuri...

Mesaj  Sharky Dum Ian 18, 2009 3:54 pm

O tipa ii scrie iubitului aflat in armata: 'Draga John, Nu mai pot continua aceasta relatie. Distanta dintre noi este prea mare. Trebuie sa recunosc ca deja te-am inselat de 2 ori de cand ai plecat si nu cred ca este corect pentru nici unul dintre noi. Imi pare rau. Te rog sa imi trimiti inapoi poza cu mine pe care ti-am trimis-o acum ceva vreme. Cu dragoste, Becky." Soldatul cu sentimentele ranite si ochii inlacrimati le-a cerut tuturor camarazilor sai orice fel de poze pe care le au cu iubite, surori sau foste iubite si amante. Pe langa poza cu Becky, John i-a trimis toate celelalte fotografii cu femei frumoase pe care le-a strans de la prietenii lui.Le-a strans si le-a trimis: "Draga Becky, imi pare rau dar nu-mi pot aminti cine dracu esti. Te rog sa-ti iei poza din teanc...


In fata unui bloc de 10 etaje se tot aduna lumea si striga disperata: - Criminalule! Criminalule! Un tip la etajul 7 se chinuia sa arunce o femeie peste geam! Intr-un final reuseste sa o arunce, dar femeia se prinde de balustrada geamului de la etajul 6. Omul coboara repede etajul si, dupa o lupta inversunata, femeia cade si se face tandari. El coboara linistit in fata blocului sa infrunte multimea care tot striga: - Criminalule! Criminalule! La care omul linistit: - Stati, ma, ca era soacra-mea! Toata lumea: - Aaaaaaa!!! La care un tip din multime: - Ce tupeu avea! Ati vazut cum se tinea, bestia?!


Unei tiganci ii venise sa nasca in intersectzie...un politzai sa o ajute...o incurajeaza...hai k potzi impinge...tziganca cum avea gemeni...scoate unu capu afara...se uita...intra la lok shi ii zice celuilalt:Coaie hai prin spate k pe aici sunt gabori...


Un tip intra in farmacie si cere un pachet de prezervative.
- Ce numar doriti? Intreaba farmacista.
- Nu stiu.
- Luati tabla asta cu gauri de diferite marimi si mergeti la toaleta sa
vedeti.
Dupa minute bune tipul revine.
- Ei ce numar sa fie? Intreaba farmacista.
- Da-le dracului prezervative, cat face tabla?


Cand eram mai mic si mergeam la nunta, toate babele ma luau de obraz si ziceau - lasa ca si tu urmezi... acum m-am facut mare si la fiecare inmormantare le iau pe babe de obraz si le zic -lasa ca si tu urmezi...


La un BAC se prezintă elevi cu diferite pregătiri. Intră primul foarte pregătit şi iese radios: - Cum a fost? îl intreabă ceilalţi. - E… ca între profesori… - Adică…? - Ei întrebau, eu răspundeam, ne completam… Intră al doilea şi la ieşire aceeaşi întrebare: - Cum a fost? - Ca de la profesori la elev… ei întrebau, eu răspundeam, mă mai ajutau ei… Intră al treilea… şi la ieşire: - Cum a fost? - E… cum să fie… ca între popi… - Cum aşa? - Păi ei întrebau, eu îmi făceam cruce, eu răspundeam, îşi făceau ei cruce ...


VAND NEVASTA!!!!!!!!!! An de fabricatie 1983 , culoarea roscata , full option: suspensii super, portbagaj mare. Stare f buna de functionare putin uzata (cam de 2ori pe zi dar duce mai mult) Al doilea propietar, certificat in regula . Cai putere oooooo (poate sa tina o herghelie ) Caroseria putin atinsa: a fost un mic accident cu un vecin care nu s-a asigurat( daca sunt acasa ) si a intrat in ea , in urma accidentului el a fost grav avariat iar ea a suferit doar niste atingeri de curea pe aripa stanga spate dar cu timpul se repara, Pret negociabil, o dau cu tot cu accesorii : unu de trei ani si una de 5 ani , rog seriozitate!


Vand prezervativ 50cm parcursi, toate dotarile, ABS (anti braking sistem), EBD (Ejaculation by distance), Navigator cu GPS (pt virgini sa stie unde tre sa ajunga), ACS (Alchoolic control system - daca esti manga suna alarma ca sa te atentioneze ca trebuie folosit), TRC (control al tractiunii - daca femeia e galeata, sa nu cazi draq in ea), dotata cu biXenon , stare impecabila, primu proprietar, predare leasing, inclus in pret manual de functionare, huse noi, pret negociabil.


Coboara badea Gheo` de la munte`n Cluj, dupa un an de pasunat. Fericit nevoie mare, intra`n`tr`un restaurant, mananca bine, bea bine, fumeaza`o tzigara....
Ospatau`: Te mai servesc cu ceva, bade?
Gheo: no, de mancat am mancat, de beut am beut, o tagare`am fumat... no, de`amu daca`ar fi si`o fatuca...!
Ospataru`: bade, fete n`avem ...daca vrei cu Vasile, se poate
Gheo: no ma, ca eu nu`s d`ala...
Pleaca badea si revine dupa un an, aceeasi poveste, cu replica de rigoare: no ma, ca eu nu`s d`ala, anu urmator, la fel...
peste inca un an, isi ia Gheo inima`n dinti:
Gheo: no ma,o sa`ncerc cu Vasile, da` mie`mi place in intimitate...
Ospataru`: nu se poate...suntem cinci...
Gheo: care cinci?!
Ospataru`: pai, eu, dumneata, Vasile si doi care`l tzin pe Vasile, ca nici el nu`i din aia....


O gagica faina se duce la ginecolog. Ginecologu' cand o vede, intra in calduri. Ii spune tipei sa se dezbrace. Dupa ce se dezbraca, doctorul incepe sa o pipaie cu foc si o intreaba: - Stii ce fac acum ? la care gagica ii raspunde: - Da, faceti un examen dermatologic. - Corect, raspunde doctorul dupa care se apuca sa-i maseze sanii... - Stii ce fac acum ? - Da, ma verificati de cancer la sani. - Corect, raspunde doctorul, dupa care isi da pantalonii jos si i-o trage pe la spate. - Stii ce fac acum ? - Da. iei SIDA


La spital, radiologul ii spune pacientului:
- Am doua vesti, una buna si una proasta. Pe care vi-o zic inainte?
- Pe cea rea.
- Pai, aveti o tumoare imensa pe plamani!
- Si, care e cea buna?
- Se poate rezolva in Photoshop!


La banca se infatiseaza un batranel care cere sa i se acorde un credit destul de mare. Putin jenat angajatul bancii il intreaba:
- Ce varsta aveti?
- 85 de ani, raspunde senin batranelul.
- Stiti, la aceasta varsta aveti nevoie de cineva care sa garanteze ca veti achita imprumutul, ii explica functionarul.
- A, nici o problema, vin cu tata!
Blocat, functionarul exclama:
- Cu tata? Imposibil! Dar cati ani are?
- 110, replica batranul. Haideti, va rog, insista el. Stiti, avem nevoie de bani pentru nunta bunicului.
Din ce in ce mai uimit, angajatul bancii intreaba:
- Dar cati ani are bunicul dumneavoastra?
- 140, veni raspunsul.
- 140 ?!?, striga functionarul. Si la varsta asta mai vrea sa se insoare?
La care batranelul raspunse, facand cu ochiul:
- Ei, nu prea vrea el, dar il imping parintii...


Un tip isi conduce prietena acasa, noaptea, dupa discoteca. Ajunsi in pragul casei fetei, tipul se rezema cu cotul in perete si incepe vrajeala la greu. Dupa vreo 15 minute se deschide usa si apare tatal fetei, chior de somn: - Ba, a zis nevasta-mea ca ti-o suge ea, numai ia cotul de pe sonerie!


Doctorul american spune: “La noi în America medicina e asa de avansata, ca scoatem un rinichi de la unu', îl transplantam la altu' si dupa 6 saptamâni ala deja îsi cauta de lucru!”

Doctorul german raspunde: “E nimica toata, la noi în Germania scoatem un plamân de la unu', îl transplantam la altu' si dupa 4 saptamâni ala deja îsi cauta de lucru!”

Doctorul rus spune: “Nici asta nu-i mare scofala, la noi in Rusia scoatem 1/2 de inima de la unu', o transplantam la altu' si dupa 2 saptamâni amândoi deja îsi cauta de lucru!”

Se scoala doctorul român si raspunde: “N-avem ce sa comparam, toti sunteti înapoiati fata de noi: la noi în România am luat unul fara creier si fara inima, l-am pus ministru de finante si acum toti îsi cauta de lucru “.
Sharky
Sharky
Admin

Mesaje : 24
Data de înscriere : 17/01/2009
Varsta : 37
Localizare : Dej

Http://wWw.RiPCs.Tk

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum